polskienglish
 • beton architektoniczny<br>płyty flexi
 • beton architektoniczny<br>płyty
 • beton architektoniczny<br>łazienka
 • beton architektoniczny<br>ogrodzenie
 • beton architektoniczny<br>donice

PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ

zapytaj o szczegółyPŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ

DEKORACYJNE PŁYTY Z BETONU ARCHITEKTONICZNEGO NA ŚCIANĘ

płyty betonowe na ścianę

 

Beton architektoniczny Contractors znany także jako GRC (GFRC), fiberbeton, fibrobeton, płyty fibro-betonowe, beton zbrojony włóknem szklanym. W skład betonu wchodzi piasek, kruszywo, cement, woda i odpowiednio dobrane środki chemiczne. Naturalne cechy betonu powodują, że każda płyta jest oryginalna i wyjątkowa. Ręczne wykonanie płyt podnosi ich wartość i sprawia, że każdy egzemplarz jest niepowtarzalny. Przestrzeń w aranżacji, której wykorzystano płyty z betonu architektonicznego staje się ekskluzywna, ponadczasowa i wyrafinowana.

Płyty z betonu architektonicznego przeznaczone są do stosowania jako okładzina powierzchni pionowych, ścian wewnętrznych, fasad zewnętrznych oraz jako inne elementy wykończeniowe: obudowy kominka, schodów, ogrodzeń.

 

 

DOSTĘPNE KOLORY płyty z betonu architektonicznego na ścianę


lub INDYWIDUALNY na zamówienie

 

WYMIARY płyty z betonu na ścianę


 

GRUBOŚĆ; ok. 20mm, która daje najlepsze parametry wytrzymałościowe i jakościowe, ułatwia montaż i obróbkę np. docinanie, fazowanie pod kątem 45o.

 

FAKTURA płyty z betonu  na ścianę


 

SYSTEM MONTAŻU płyt betonowych


Sprawdzone systemy do montażu płyt z betonu architektonicznego zgodne z Polską Normą. Stosując nasze systemy otrzymują Państwo gwarancję jakości i trwałości montażu

 

 

 

 SYSTEM NIEWIDOCZNY NA KOTWIE CHEMICZNEJ
 - szybki i prosty montaż do powierzchni murowanej lub płyty osb  >>> zobacz 

 

 

 

 

 

 

SYSTEM WIDOCZNY - do wyboru cztery sposoby wykończenia;

 

 

 

 

1) w otworze szpachlowanym - pozwala na wizualne odzwierciedlenie betonu wylewanego, szalunkowego >>> zobacz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2) w otworze podfrezowanym >>> zobacz 

 

 

 

 

 

 

 

 

3) system podstawowy >>> zobacz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4) z zaślepką ze stali nierdzewnej >>> zobacz

 


 

 

 

 

Płyty betonowe na INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE


 

 

Możemy przygotować płyty według indywidualnych potrzeb w różnych kolorach, barwach, indywidualnych rozmiarach i kształtach; heksagonalne, romby, trójkątne. Płyty mogą posiadać wytłoczone napisy, logo, numer budynku lub grafikę.

 

      

 


Płyty produkowane są z naturalnego surowca. Z uwagi na surowy charakter betonu i skład mieszanki niejednorodna kolorystyka, dopuszczalna nawet w obrębie jednej partii produkcyjnej, nierównomierne rozłożenie barw oraz pory i wżery rozłożone w sposób nieregularny, o różnej intensywności i ilości na powierzchni są odzwierciedleniem natury betonu, świadcząc o wyjątkowości i niepowtarzalności produktu, nie stanowią one wady produktu i nie mogą one być podstawą do reklamacji.
Płyty betonowe po dostarczeniu należy rozpakować w docelowym miejscu, ułożyć w pozycji pionowej i przełożyć przekładkami tak aby pomiędzy płytami możliwy był przepływ powietrza.

 

 

Beton architektoniczny CONTRACTORS to;
 • najwyższa JAKOŚĆ betonu architektonicznego, potwierdzona wieloletnim doświadczeniem
   
 • ZBROJENIE rozproszone z włókna szklanego i siatka z włókna szklanego jako dodatkowo wzmocnienie
   
 • GRUBOŚĆ 20mm dzięki, której płyty zachowują odpowiednią płaskość i nie tracą na wytrzymałości
   
 • BEZPIECZNE nie zawiera szkodliwych dodatków
   
 • WYMIARY wiele standardowych formatów oraz dopasowanych do indywidualnych potrzeb
   
 • szeroki wariant KOLORÓW I FAKTUR
   
 • kilka SYSTEMÓW MONTAŻU prostych i dających gwarancję bezpieczeństwa - dzięki odpowiedniej grubości płyty betonowe można kotwić mechanicznie. Ten sposób montażu daje 100% pewność bezpiecznego i trwałego montażu wewnątrz jak i na zewnątrz. Stosując system kotwienia mechanicznego nie trzeba gruntować ściany, nie trzeba montować dodatkowej warstwy z płyty osb czy k-g, dzięki czemu oszczędzamy czas, miejsce i pieniądze

Pliki do pobrania dla płyt betonowych na ścianę;

 

Karta gwarancyjna

 

 

Instrukcja montażu

 

 

Prawidłowy sposób składowania, przechowywania płyt po dostwie

 

DONICE BETONOWE

Jako producent płyt betonowych oraz donic betonowych naszymi głównymi produktami są:

Płyty betonowe

Donice betonowe

Nasze produkty można zamówić wysyłając emaila biuro@contractors.pl lub w naszym sklepie internetowym:

donice betonowe, doniczki betonowe, płyty betonowe.

produkcja płyt oraz donic z betonu  / płyty betonowe, donice betonowe

ECHO INVESTMEN ORLEN mercure pepsi skanska stacon strabag xsolve indigo silverton rutkowski

 
CONTRACTORS Borowy Wojciech
Bialka 202, 34-220 Maków Podhalanski
NIP: 552-143-96-81, REGON 121126279


płyty betonowe, donice betonowe, producent płyt betonowych, producent donic betonowych