polskienglish
 • beton architektoniczny<br>płyty flexi
 • beton architektoniczny<br>płyty betonowe
 • beton architektoniczny<br>łazienka
 • beton architektoniczny<br>ogrodzenie betonowe
 • beton architektoniczny<br>donice betonowe
 • beton architektoniczny<br>siedzisko ławka betonowa

PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ

zapytaj o szczegółyPŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ

DEKORACYJNE PŁYTY Z BETONU ARCHITEKTONICZNEGO NA ŚCIANĘ

 

 

Beton architektoniczny Contractors znany także jako GRC (GFRC), fiberbeton, fibrobeton, płyty fibro-betonowe, beton zbrojony włóknem szklanym. W skład betonu wchodzi piasek, kruszywo, cement, woda i odpowiednio dobrane środki chemiczne. Naturalne cechy betonu powodują, że każda płyta jest oryginalna i wyjątkowa. Ręczne wykonanie płyt podnosi ich wartość i sprawia, że każdy egzemplarz jest niepowtarzalny. Przestrzeń w aranżacji, której wykorzystano płyty z betonu architektonicznego staje się ekskluzywna, ponadczasowa i wyrafinowana.

Płyty z betonu architektonicznego przeznaczone są do stosowania jako okładzina powierzchni pionowych, ścian wewnętrznych, fasad zewnętrznych oraz jako inne elementy wykończeniowe: obudowy kominka, schodów, ogrodzeń.

 

 

 

DOSTĘPNE KOLORY płyty z betonu architektonicznego na ścianę


lub INDYWIDUALNY na zamówienie

 

WYMIARY płyty z betonu na ścianę 


Oferujemy najbardziej popularny wymiar płyty 60x120 cm, ale także według indywidualnych potrzeb, projektów.

GRUBOŚĆok. 20mm, która daje najlepsze parametry wytrzymałościowe i jakościowe, ułatwia montaż i obróbkę np. docinanie, fazowanie pod kątem 45o.

 

FAKTURA płyty z betonu  na ścianę


 

SPOSÓB MONTAŻU płyt betonowych


Montując płyty betonowe za pomocą mechanicznego kotwienia, gwarantujemy 100% bezpiecznego i trwałego montażu płyt wewnątrz jak i na zewnątrz. Stosując nasze systemy nie trzeba gruntować ścian, nie trzeba montować dodatkowej warstwy z płyty osb czy zabudowy z karton-gipsu, dzięki czemu oszczędzamy czas, miejsce i budżet. Proponujemy system do niewidocznego montażu - wszystkie elementy montażowe ukryte są na plecach płyty betonowej oraz cztery wizualnie różne wersje systemu widocznego. Stosując nasze systemy otrzymują Państwo gwarancję jakości i trwałości montażu.

SYSTEM NIEWIDOCZNY NA KOTWIE CHEMICZNEJ - szybki i prosty montaż do powierzchni murowanej lub płyty osb  >>> zobacz

SYSTEM WIDOCZNY W OTWORZE SZPACHLOWANYM - pozwala na wizualne odzwierciedlenie betonu wylewanego, szalunkowego >>> zobacz

SYSTEM WIDOCZNY W OTWORZE PODFREZOWANYM >>> zobacz 

SYSTEM PODSTAWOWY >>> zobacz

Z ZAŚLEPKĄ ZE SATLI NIERDZEWNEJ  >>> zobacz

 

Płyty betonowe na INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE


 

 

 

 

Możemy przygotować płyty według indywidualnych potrzeb w różnych kolorach, barwach, indywidualnych rozmiarach i kształtach; heksagonalne, romby, trójkątne. Płyty mogą posiadać wytłoczone napisy, logo, numer budynku lub grafikę.

 

 


Naturalne cechy betonu powodują, że każda płyta jest oryginalna i wyjątkowa. Ręczne wykonanie płyt podnosi ich wartość i sprawia, że każdy egzemplarz jest niepowtarzalny. Z uwagi na surowy charakter betonu i skład mieszanki niejednorodna kolorystyka, dopuszczalna nawet w obrębie jednej partii produkcyjnej, nierównomierne rozłożenie barw oraz pory i wżery rozłożone w sposób nieregularny, o różnej intensywności i ilości na powierzchni są odzwierciedleniem natury betonu, świadcząc o wyjątkowości i niepowtarzalności produktu, nie stanowią one wady produktu i nie mogą one być podstawą do reklamacji. Płyty betonowe po dostarczeniu na miejsce należy rozpakować wewnątrz pomieszczenia, ułożyć w pozycji pionowej i przełożyć przekładkami tak aby pomiędzy płytami możliwy był przepływ powietrza.

Beton architektoniczny CONTRACTORS to;
 • najwyższa JAKOŚĆ betonu architektonicznego, potwierdzona wieloletnim doświadczeniem
   
 • ZBROJENIE rozproszone z włókna szklanego i siatka z włókna szklanego jako dodatkowo wzmocnienie
   
 • GRUBOŚĆ 20mm dzięki, której płyty zachowują odpowiednią płaskość i nie tracą na wytrzymałości
   
 • BEZPIECZEŃSTWO nie zawierają szkodliwych dodatków
   
 • WYMIARY wiele standardowych formatów oraz wzory dopasowane do indywidualnych potrzeb i projektów
   
 • szeroki wariant KOLORÓW I FAKTUR
   
 • kilka SYSTEMÓW MONTAŻU prostych i dających gwarancję bezpieczeństwa - dzięki odpowiedniej grubości płyty betonowe można kotwić mechanicznie. Ten sposób montażu daje 100% pewność bezpiecznego i trwałego montażu wewnątrz jak i na zewnątrz. Stosując system kotwienia mechanicznego nie trzeba gruntować ściany, nie trzeba montować dodatkowej warstwy z płyty osb czy k-g, dzięki czemu oszczędzamy czas, miejsce i pieniądze


 

 

 

 

 

 


Pliki do pobrania dla płyt betonowych na ścianę;

 

Karta gwarancyjna

 

 

Instrukcja montażu

 

 

Prawidłowy sposób składowania, przechowywania płyt po dostwie

 

DONICE BETONOWE, PŁYTY BETONOWE

Jako producent płyt betonowych oraz donic betonowych naszymi głównymi produktami są:

Płyty betonowe

Donice betonowe

Nasze produkty można zamówić wysyłając emaila biuro@contractors.pl lub w naszym sklepie internetowym:

donice betonowe, doniczki betonowe, płyty betonowe.

produkcja płyt oraz donic z betonu  / płyty betonowe, donice betonowe

ECHO INVESTMEN ORLEN mercure pepsi skanska stacon strabag xsolve indigo silverton rutkowski

 
CONTRACTORS Borowy Wojciech
Bialka 202, 34-220 Maków Podhalanski
NIP: 552-143-96-81, REGON 121126279


płyty betonowe, donice betonowe, producent płyt betonowych, producent donic betonowych